SPORT / Volejbal

5.12.2014

Červenokostelecké volejbalisty čeká klíčový dvojzápas podzimu

ČERVENÝ KOSTELEC

Ve sportovní hale se v sobotu 6. prosince opět odehraje důležitý dvojzápas podzimní části volejbalové soutěže. Po ženách A, kterým se jejich dvojzápas s aspirantkami na postup do I. ligy v polovině listopadu nevydařil, čeká podobný souboj muže A.

Ti jsou zatím první v krajském přeboru a hrát budou s jedním z konkurentů o celkové prvenství – volejbalisty TJ Baník Vamberk. Fandit můžete přijít od 9 a 13 hod., od 11 a 15 hod. hrají své zápasy druholigové volejbalistky.

Zatímco ženy A mají postup do třetí nejvyšší české volejbalové soutěže (II. ligy) úspěšně za sebou a jako nováčci se drží v klidném středu tabulky, muži o svůj postup teprve usilují. Vloni jim k 1. místu, a tedy baráži o 2. ligu, chybělo 8 bodů (skončili 2. za týmem TJ Slavia Hradec Králové B), letos budou o prvenství bojovat nejspíš znovu. Po třetině odehraných zápasů drží 1. místo. Zda ho udrží, ukáže sobotní dvojutkání.

Zápasy s mužstvem TJ Baník Vamberk začnou ve sportovní hale v 9 a 13 hod. Od 11 a 15 hod. muže vystřídají ženy A, které se budou snažit udržet pěkné 4. místo v boji proti 5. týmu soutěže – TJ Sokol Žižkov I B.

Soupisku týmu si můžete přečíst na stránkách Českého volejbalového svazu. Další informace o volejbalovém oddílu najdete na www.volejbalck.cz.

V neděli se ve sportovní hale uskuteční ještě jeden dvojzápas – kadetky Červeného Kostelce, bojující o setrvání v I. lize, se budou snažit získat 6 bodů v dvojutkání proti poslednímu TJ Orion Praha.

Autor / zdroj: Tomáš Kábrt / www.cervenykostelec.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Stamilionová investice sníží v Náchodě cenu za teplo

Po třech letech intenzivních prací skončil projekt modernizace vytápění v Náchodě, který znamená přechod od zastaralé uhelné technologie k využívání m

Kdo se stane nejoblíbenějším fyzikářem a získá titul ČEZ Ámos?

Do již 27. ročníku soutěže Zlatý Ámos mohou školáci přihlašovat své oblíbené učitele ještě do konce letošního kalendářního roku. Platí to i v případě

FolkyTonk 2020 – Šance pro mladé hudební talenty

Je tu šance pro mladé hudebníky ve věku do 26 let, jednotlivce i kapely hrající žánr folk, country, folk-rock, folk-blues, bluegrass, rock n´ roll a j

DNES SE STALO

POZVÁNKA OBRAZEM