SPORT / Ostatní sporty

13.2.2015

Vrcholí soutěž Golfista roku 2014

Soutěž Golfista roku 2014 se pomalu blíží ke svému závěru. Už pouze do středy 18. února do 12:00 mohou příznivci golfu i široká veřejnost podpořit svými hlasy nominované hráče.

Slavíček Golf Academy má v žebříčcích, které vzešly z oficiálních výsledků PGA a ČGF, ve všech čtyřech kategoriích svého zástupce. Výsledky budou oficiálně vyhlášeny 19. února na slavnostním galavečeru v Lednici.

Necelý týden zbývá do ukončení hlasování letošního ročníku ankety o nejlepšího golfistu sezóny, do které byly nominováni hned čtyři hráči největší tuzemské golfové akademie. V amatérských kategoriích se o titul Golfista roku 2014 za Slavíček Golf Academy ucházejí Sára Kousková a Vojta Mitterwald, kteří patří také mezi členy reprezentačního výběru České republiky. Mezi profesionály byli nominováni trenérka a profesionální golfistka Šideri Váňová a hlavní trenér akademie Petr Štrougal.

"Těší nás, že se naši reprezentanti i trenéři probojovali díky svým výsledkům v loňské sezóně mezi golfovou špičku," říká ředitel Slavíček Golf Academy Tomáš Slavíček a dodává: "V prvním ročníku ankety jsme měli pouze jednoho zástupce, takže čtyřnásobnou účast v nominaci považujeme za velký úspěch."

Slavíček Golf Academy

Pod názvem Zbraslav Golf Academy byly v roce 2008 položeny základy SLGA, ve které tehdy vedly dva trenéři 20 dětí. SLGA v současné podobě působí od roku 2013 a momentálně využívá čtyři tréninková centra na Zbraslavi, na Slapech, v Pyšelích a Čertově břemeni, kde pod profesionálním vedením trénuje na 150 dětí. Akademie nabízí golfové programy v celé šíři - od přípravy k vrcholové hře až po výuku dětí, které se chtějí věnovat golfu jen rekreačně. Aktivně spolupracuje s mateřskými školami a dalšími vzdělávacími zařízeními. Zaměřuje se na golfové aktivity pro seniory a hendikepované hráče. V roce 2014 získala SLGA titul Mistra ČR družstev do 14 let.

Autor / zdroj: Kateřina Martykánová

DALŠÍ ČLÁNKY

Stamilionová investice sníží v Náchodě cenu za teplo

Po třech letech intenzivních prací skončil projekt modernizace vytápění v Náchodě, který znamená přechod od zastaralé uhelné technologie k využívání m

Kdo se stane nejoblíbenějším fyzikářem a získá titul ČEZ Ámos?

Do již 27. ročníku soutěže Zlatý Ámos mohou školáci přihlašovat své oblíbené učitele ještě do konce letošního kalendářního roku. Platí to i v případě

FolkyTonk 2020 – Šance pro mladé hudební talenty

Je tu šance pro mladé hudebníky ve věku do 26 let, jednotlivce i kapely hrající žánr folk, country, folk-rock, folk-blues, bluegrass, rock n´ roll a j

DNES SE STALO

POZVÁNKA OBRAZEM